Ulf Larsson

Byggnadsingenjör

Kompetensområden:
Projekt-Byggledning
Projektering Mark
Vibrationsmätning
Entreprenadbesiktning

Mobil: 070-678 38 30
Direkt: 016-520 19 03
ulf@cadhouse.se

Sofia Humbla

Byggnadsingenjör

Kompetensområden:
Projektering, A
Certifierad Sakkunnig av Tillgänglighet

Mobil: 070-660 73 26
Direkt: 016-520 19 06
sofia@cadhouse.se


Carolina Råtts

Ekonomiassistent

Kompetensområden:
Ekonomi
Projektadministration

Mobil: 070-660 54 49
Direkt: 016-520 19 05
carolina@cadhouse.se





Samarbetspartner

Björn Pettersson AB
Björn Pettersson

Kompetensområden:
Skorstensfejaringenjör

Mobil: 070-32 33 229
info@skorstensfejarebpab.se

Randy Oraha

Byggnadsingenjör

Kompetensområden:
Riskanalys
Skadeutredning
Besiktning
Vibrationsmätning
Akustik

Mobil: 070-660 47 48
Direkt: 016-520 19 11
randy@cadhouse.se
Maria carlström

Maria Carlström

Ekonomiassistent

Kompetensområden:
Ekonomi


Direkt: 016-520 19 07
maria.carlstrom@cadhouse.se


Matz Fredriksson

Projekt- och byggledare

Kompetensområden:
Projektledare, byggledare


Mobil: 070-578 43 25
Direkt: 016-520 19 14
matz@cadhouse.se



Patrik Lind

Mättekniker, Besiktningsman

Kompetensområden:
Vibrationsmätning
Besiktning
Projekt-Byggledning
Certifierad kontrollansvarig enl. PBL

Mobil: 070-660 54 74
Direkt: 016-520 19 12
patrik.lind@cadhouse.se

Dennis Yaro

Byggnadskonstruktör

Kompetensområden:
Konstruktion
Projektering


Direkt: 016-520 19 10
Mobil: 070-678 39 99
dennis@cadhouse.se


Anwar Abbas

Byggnadsingenjör

Kompetensområden:
Projektering


Direkt: 016-520 19 16
anwar.abbas@cadhouse.se