Fredrik Landstorp

Byggnadsingenjör

Kompetensområden:
Projekt-Byggledning
Projektering
Projekteringsledning
Certifierad kontrollansvarig enl. PBL

Mobil: 070-554 25 02
Direkt: 016-520 19 01
fredrik@cadhouse.se

Patrik Lind

Mättekniker, Besiktningsman

Kompetensområden:
Spräng-vibrationsmätning
Besiktningar
Projekt-Byggledning
Certifierad kontrollansvarig enl. PBL

Mobil: 070-660 54 74
Direkt: 016-520 19 12
patrik.lind@cadhouse.se

Thomas Milby

Kompetensområden:
Projektledare, Byggledare

Mobil 0720-902 903
thomas.milby@cadhouse.se




Matz Fredriksson

Projekt- och byggledare

Kompetensområden:
Projektledare, byggledare

Mobil: 070-578 43 25
Direkt: 016-520 19 14
matz@cadhouse.se



Patrik Landstorp

Byggnadsingenjör

Kompetensområden:
Projekt-Byggledning
Projektering
Spräng-vibrationsmätning
Certifierad kontrollansvarig enl. PBL

Mobil: 070-660 53 48
Direkt: 016-520 19 02
patrik@cadhouse.se
Maria carlström

Maria Carlström

Ekonomiassistent

Kompetensområden:
Ekonomi


Direkt: 016-520 19 07
maria.carlstrom@cadhouse.se



Anna Fahlén

Ingenjör

Kompetensområden:
Projektledare

Direkt: 016-520 19 15
Mobil: 072-402 57 15
anna@cadhouse.se

Randy Oraha

Byggnadsingenjör

Kompetensområden:
Riskanalys
Besiktningar
Spräng- vibrationsmätningar
Akustik

Mobil: 070-660 47 48
Direkt: 016-520 19 11
randy@cadhouse.se

Ulf Larsson

Byggnadsingenjör

Kompetensområden:
Projekt-Byggledning
Projektering Mark
Spräng-vibrationsmätning Entreprenadbesiktning


Mobil: 070-678 38 30
Direkt: 016-520 19 03
ulf@cadhouse.se

Carolina Råtts

Ekonomiassistent

Kompetensområden:
Ekonomi
Projektadministration

Mobil: 070-660 54 49
Direkt: 016-520 19 05
carolina@cadhouse.se


Sofia Humbla

Byggnadsingenjör

Kompetensområden:
Projektering, A

Mobil: 070-660 73 26
Direkt: 016-520 19 06
sofia@cadhouse.se

Mattias Karlsson

Byggnadsingenjör

Kompetensområden:
Projektering
Projektsamordning

Direkt: 016-520 19 13
mattias.karlsson@cadhouse.se